Sipariş Yönetimi

Easyinventory ile tüm siparişlerinizi alışından teslimatına kadar olan süreçlerin takibini tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz.
Satıcı hesabınıza gelen tüm siparişleriniz easyinventory sipariş yönetimi sayfasına aktarılır. Burada siparişinize ait tüm gerekli bilgiler yer almaktadır. Ürün bilgisi, sipariş numarası, gönderim tipi, satıcı ve alıcı hesaplarınızdaki siparişin durumu, satış tutarı, maliyet, kâr, sipariş tarihi ve son kargo tarihi gibi tüm bilgilere tek ekrandan ulaşabilirsiniz. Sipariş yönetimi ile tüm siparişler verilerinize erişebilir, durumlarını güncelleyebilir, siparişlerinizin son durumlarını kontrol edebilir, her siparişinize ait özel hatırlatıcı etiketler oluşturabilir ve sipariş verme işleminizi Otomatik Sipariş ile kolayca başlatabilirsiniz.
EasyCentral ile siparişlerinizi otomatik gönderin
Siparişlerinize ait filtrelemeleri de buradan kolayca yapabilirsiniz. Satıcı Hesap Durumu, Alıcı Hesap Durumu, Ara Depo Durumu, Gönderim Tipi ve Etiket seçimlerine göre tüm siparişlerinizi istediğiniz tarih aralığına göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca Tüm Siparişler, Buyer Order ID Girilmeyen, Tracking ID Girilmeyen, Tracking ID Girilen siparişlerinizi de bu ekrandan filtreleyebilirsiniz.
EasyCentral otomatik sipariş ürün bilgileri
Tüm alınan ve verilen siparişleriniz easyinventory tarafından otomatik olarak takip edilir. Otomatik sipariş ayarlarınızda seçmiş olduğunuz ayarlara göre, alıcı hesabınızdaki siparişe ait taşıyıcı ve takip bilgileri takip edilir. Müşteriye ve/veya depoya gönderilen her siparişe ait taşıyıcı ve takip bilgileri easyinventory tarafından takip edilir. Müşteriye doğru yola çıkan tüm siparişlerinizin bilgileri otomatik olarak satıcı hesabınızdaki ilgili siparişe aktarılır ve onaylama işlemi tamamlanır. Müşteriye gönderilen siparişlerinizin anlık durumları otomatik olarak takip edilerek, “Bildirimler” özelliğinde vermiş olduğunuz izinlere göre gerekli bilgilendirmeler SMS, E-posta, Discord aracılığı ile size gönderilir.
EasyCentral ile siparişlerinizi otomatik gönderin

%50 İndirim Kodu

EasyInventory'ı vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA