Easy Pricer

Rakiplerinizle ne için yarışacaksınız? İster Lowest, ister Buybox, tercihleriniz doğrultusunda her ürününüzü 5 dakika arayla kontrol ediyor ve sizi hedeflediğiniz noktaya taşıyoruz. Aynı zamanda ürünün stok bilgisini de güncelliyoruz.

Amazon’un sunduğu ve ürünlerinizin fiyatlarını otomatik olarak güncellemesini sağlayan Amazon Automate Pricing’i referans alarak Easy Pricer’i geliştirdik. Easy Pricer sizin için 5 dakikalık aralıklarla fiyat ve stok güncellemesi yapabilir. Üstelik Amazon Automate Pricing gibi her gün tekrar tekrar başlat demenize gerek yok. Yeni ürün eklediğinizde tekrar SKU’ları kaydetmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken size uygun olan fiyatlandırma kuralını seçmek.

Easy Pricer ürün detaylı min max bilgileri
Yarışamayacağınız ürünleri otomatik olarak inaktif hale getirip, tekrar yarışabilir hale geldiğinizde envanterinize alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, direksiyonu Easy Pricer’a teslim etmek.

Size ürünlerde en düşük fiyatı sunan satıcı yani Lowest ve tecrübeli satıcılar için önerdiğimiz Buybox kurallarını geliştirdik.

Easy Pricer ile rakiplariniz ile yarışın
Lowest
Lowest kuralını seçerek, belirlediğiniz minimum fiyata gelene kadar rekabete devam edebilir ve Lowest kalmanızı sağlayabiliriz.
Buybox
Buybox kuralı ile hedef üründe Buybox sahibi satıcı ile rekabet edebilir, gelişmiş algoritmamız sayesinde kısa sürede Buybox elde edebilirsiniz. Sonrasında Buybox'ı korumak için diğer satıcılarla rekabet etmeye devam edeceğiz.
Ürün belirlediğiniz minimum fiyata geldiğinde bu ürün otomatik olarak inaktif hale gelir ve tekrar filtrelerinize uygun hale gelene kadar takip edip, yarışabilir duruma geldiğinde aktif olarak rekabete kaldığınız yerden devam edersiniz. Yapmanız gereken tek şey, direksiyonu Easy Pricer’a teslim etmek.
extenship amazon repricer

%50 İndirim Kodu

EasyInventory'ı vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA