AFFILIATE
SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

Ürün ve hizmetlerimizin satışına aracılık ederek, her işlemde %10 komisyon kazanabilirsin!
Affiliate banner image

Affiliate Marketing / Satış Ortaklığı Programı nedir?

Amazon da olduğu gibi, uyurken para kazanabilmek harika değil mi? İşte bu yüzden kullanıcılarımıza farklı gelir kaynakları üretibilmek adına Easyinventory içerisinde Affiliate Marketing programını başlattık.

Peki tam olarak nedir? Basitçe Affiliate Marketing programı ile Easyinventory’in ürün ve hizmetlerinin önerisi ve pazarlamasını yaparak gelir elde etme yöntemidir.

EasyInventory ile siparişlerinizi otomatik gönderin

Easyinventory’den nasıl para kazanırım?

  • 1. Öncelikle easyinventory.com/hesabım sayfasına giriş yapıp sol menüden Affiliate sayfasına ulaşın. Bu sayfadan Affiliate Programına başvuru yapabilirsiniz, tabi öncesinde Affiliate Kullanım Sözleşmesini okumanız ve gerekli şartları karşılamanız gerekmektedir.

  • 2. Başvuru sonrası size tanımlanan Affiliate Linkini yine easyinventory.com/hesabım sayfasındaki sol menüden Affiliate sayfasına giderek ulaşabilirsiniz. Bu link ile kayıt olan her kullanıcının hesabına 5$ indirim kodu Easyinventory tarafından tanımlanacaktır. Artık tek yapmanız gereken bu avantajlı linke kayıt olacak kullanıcılar bulmak.

  • 3. Affiliate linkine sadece kayıt olan bir kullanıcı için para kazanamazsın, fakat bu kullanıcının Easyinventory e yaptığı her abonelik ödemesi için ödeme tutarının %10’unu Affiliate Kredisi olarak kazanacaksın. Bu demek oluyor ki kullanıcı Easyinventory aboneliği kullandığı her ay için komisyon kazanmış olacaksın.

Affiliate money bank

Kazandığım parayı nasıl kullanırım?

Easyinventory Affiliate programı ile kazandığın Affiliate kredilerini 2 yöntemle kullanabilirsin:

1. Affiliate kredisi 25$ ve üzeri ise Easyinventory Cüzdan kredisine aktarabilirsin, böylece EasyShipping ara depo ödemelerini veya EasyInventory abonelik ödemelerinde kullanabilirsin.

2. Affiliate kredisi 50$ üzeri ise kendi Payoneer Banka hesabına aktarıp dilediğin şekilde kullanabilirsin.

EasyInventory ile siparişlerinizi otomatik gönderin

%50 İndirim Kodu

EasyInventory'ı vakit kaybetmeden 50% MERHABA indirimi ile deneyin. MERHABA